PL | O nas

O nas

W codziennej pracy kierujemy się prostymi zasadami. Chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi, które opierają się na kluczowych wartościach. To dla nas drogowskaz, który pozwala podejmować odpowiednie decyzje i nieustannie się rozwijać. Najwyższą jakość otrzymujemy dzięki stosowaniu nowoczesnej technologii, którą łączymy z elastycznością i wsparciem. Tak powstaje nie tylko dobry produkt, ale tak też buduje się zaufanie.

Munus.pl to usługowa lakiernia proszkowa, zlokalizowana w Lubinie w województwie dolnośląskim. Od podstaw stworzyliśmy nowoczesny zakład, który z powodzeniem może realizować zlecenia w zakresie malowania proszkowego dla wielu branż – m.in. motoryzacyjnej, drogowej, przemysłowej czy elektronicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi specjaliści przygotowują indywidualne warunki współpracy, odpowiadające specyfice i wymogom konkretnych zleceń. Dlatego jesteśmy przekonani, że z powodzeniem zrealizujemy zlecenie także dla Ciebie.

SPRAWDŹ, CO KRYJE SIĘ POD NASZYMI WARTOŚCIAMI

Klikając w poniższe wartości dowiesz się więcej o tym, jak działamy. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami i uzyskać dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Używamy sprzętu i materiałów dostarczanych przez światowych liderów. W połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala to uzyskać produkt najwyższej jakości.

ELASTYCZNOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do specyfiki prowadzonej przez niego działalności.

WSPARCIE

WSPARCIE

Możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy - od wstępnej wyceny, poprzez proces produkcyjny, a na zadaniach logistycznych kończąc.

ZAUFANIE

ZAUFANIE

Wierzymy, że trwałe relacje biznesowe można zbudować przede wszystkim na zaufaniu. Dlatego bezwzględnie stosujemy się do wszystkich wzajemnych ustaleń z naszymi partnerami.